demet akalın - magazin sözlük
itici bir kadın hali tavrında hep bi olmamışlık var ayrıca düşünmeden konuşuyor bence
kendine has türk¢esi ile bizleri şaşkına ¢eviren bir şarkıcı. hatta o kadar gelişmiş bir dile sahiptir ki ünlü dil bilimciler demet¢e'yi yeni bir leh¢e olarak derslerinde anlatmaktadırlar.
ayağını her bulduğu fırsatta bizlere sergileyen şarkıcı. yav ayak görmek zaten kötü bir de gidip demet akalın'ın ayağını görünce insan bi garip oluyo.
kadının tek hayali evli mutlu çocuklu olmak. evliydi, kalamadı. mutlu mu, sanmam. paralı bir varoş.
piyasaya pavyon köşelerinde popüler futbolcular'ın gecesini güzelleştirmek için çıkan her türlü mekan'a her türlü amaç için çıkan, hayatın getirdiği zorluklar karşısında direnmeye çalışan ama parayı bulduktan sonra kibirli ve varoş halleriyle dikkat çeken türkçe katili insan evladı...
sürekli hesaplara isyan eden kadın.geçen gün yine bir hesaba isyan etmiş gittiği yerler belirli yerler fiyat ortalaması da belli bile bile neden gidiyor neden isyan ediyor tam bir saçmalık.
pınar gültekin'in katledilmesi i¢in attığı tweet yukarıda söylenen şeylerin ne kadar da doğru olduğunu gösteren bir davranış. üstüne pişkin pişkin diğer insanlara da cevap verebiliyor. eğitimsiz biri olduğu için kendini ifade edemediğini de düşünmüyor değilim.
rol yaptığını düşündüğüm şarkıcı. bir insan bu kadar paranın içinde bu derece aptal biri kalamaz. yanında onlarca çalışanı var. eğitimsiz, cahil ve kültürsüz birini bile kazandığı para hayat kalitesi gereği bir noktadan sonra bu kadar düşük seviyede kalmasını engeller. tamamen gündemde kalmak için yaptığını düşünüyorum.