pavyon - magazin sözlük
blu tv 'nin belgeselidir.cağğğnıım ankaramın meşhur pavyonlarını anlatıyor bir sene maltepede pavyoların arasında yaşamış biri olarak izlerken çok eğlendim ama gönül isterdi ki sarı tutkuyla da bir çekim yapılsın
BLU TV BELGESELİNİ SEYRETTİM BİRAZ. GERÇEKTEN ÇOK DA GÜZEL ANLATMIŞLAR.
aMA ANLAMIŞ DEĞİLİM. pavyon bir kültürmüş... bu nasıl bir kültür arkadaş.nedir bu, bir güç gösterisi mi? erkek hegemonyasına dayalı bir düzen mi? PAVYONDA EĞLENMEK sizin için bir itibar mı? neden bu tür eğlence yerlerini tercih edersiniz? ELİNİZDEKİNİ AVUCUNUZDAKİNİ SATIP NEDEN ORALARDA İTİBAR KAZANMAYA ÇALIŞIRSINIZ? BAŞKA YERDE İTİBAR GÖRMEDİĞİNİZ İÇİN Mİ? İNSAN MERAK EDER BELKİ 1 KERE GİDER DE, MÜDAVİMİ OLMAK NEDİR? AKLIMDA DELİ SORULAR. asıl üzüldüğüm orada çalışan kadınlar. kim bilir ne zor koşullarla mücadele ediyorlardır. NEDEN BİLMEM PAVYON KONUSUNA FAZLA TEPKİLİYİM:))
KENDİ EKONOMİSİNİ OLUŞTURMUŞ AYRI BİR DÜNYADIR PAVYON. HERKES ORADA NE OLACAĞINI ¢OK İYİ BİLİYOR. ORADAKİ HER ŞEYİN YALAN OLDUĞUNU, KANDIRILDIKLARINI... AMA NEDENİNİ ANLAYAMADIĞIM BİR ŞEKİLDE GİTMEYE DEVAM EDİYORLAR.